Z radością informujemy, że Adela OSAJDZIŃSKA, uczennica klasy II „a” Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Franciszka z Asyżu, znalazła się w gronie najlepszych uczniów wśród szkół ponadpodstawowych na terenie województwa dolnośląskiego. W związku z tym otrzymała prestiżowe stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Warto dodać, że o stypendium Prezesa Rady Ministrów mogli ubiegać się uczniowie, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej  w jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Wojewódzka Uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów odbyła się w dniu 30 listopada 2017 roku w Centrum Kultury AGORA we Wrocławiu. Nasza uczennica Adela Osajdzińska wzięła udział w tym ważnym spotkaniu razem ze swoją wychowawczynią – Panią Profesor Beatą Dzierżyk.

Serdecznie gratulujemy Adeli uzyskania stypendium Prezesa Rady Ministrów. To wielki zaszczyt i wyróżnienie. Życzymy pomyślnej realizacji kolejnych planów związanych z własnym rozwojem oraz wielu jeszcze osiągnięć z Bożą pomocą i przy wstawiennictwie Patrona naszej Szkoły – św. Franciszka z Asyżu.

godło

logo bip