MIni Rajd Jarzębina

W dniu 27.09.19r. uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej pod opieką wychowawców wzięli udział w Mini Rajdzie Jarzębina organizowanym przez PTTK w Legnicy. Przewodnicy pomogli przemierzyć nam trasę przez Park Miejski do Przedszkola Społecznego przy ulicy Wielogórskiej w Legnicy. Na terenie przedszkola czekały na dzieci zabawy i konkursy. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy znaczek rajdowy, słodką niespodziankę i drobny upominek. Po zakończeniu rajdu wszystkie dzieci wróciły autobusem MPK do szkoły. Rajd był bardzo udany, pogoda dopisała, dzieci były bardzo zadowolone.

 

Dzień Patrona Szkoły - św. Franciszka

Zapraszamy uczniów, rodziców i przyjaciół szkoły na uroczyste obchody Święta Patrona naszej wspólnoty szkolnej (piątek, 4.10.2019r.). Msza św. rozpocznie się o godzinie 10.30.

Egzamin ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi sposobu organizacji i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020. Poniżej znajduje się również komunikat dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty w 2020 roku:

Informacja o egzaminie ósmoklasisty 2019/2020

Komunikat o harmonogramie egzaminu ósmoklasisty w 2020 roku

 Więcej informacji można uzyskać także pod adresem: www.cke.gov.pl lub www.oke.wroc.pl 

godło

logo bip