Dzień otwarty w Szkole Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu


22 marca 2019r. odbył się w Szkole Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu wyjątkowy Dzień Otwarty z udziałem naszych najmłodszych uczniów. Drzwi naszej szkoły są otwarte dla wszystkich każdego dnia, ale tym razem uroczystość rozpoczęły dzieci uczęszczające do klasy 1a i 2 a.  Zaprezentowały swoje talenty i umiejętności  wokalne w utworze   Tak jak święty Franciszek  promującym  wartości przyświecające wychowaniu i nauczaniu w szkole kaltolickiej. Bo  ,,tak jak święty Franciszek":
kochają ptaki, 
kochają kwiaty, 
kochają Ojca tego świata, 
kochają siostrę oraz brata, 
kochają drzewa i liście, którym wiatr śpiewa, 
a przede wszystkim kochają ludzi i zwierzęta.
W Holu Ojców Zbigniewa i Michała dzieci wykonały również występ taneczny  do utworu w języku angielskim prezentującym ćwiczenia gimnastyczne i reagowanie na zwroty w języku angielskim, który zachęcił także przybyłych gości.  W pozostałych salach edukacyjnych odbyły się prezentcje na temat  wspólnot świetlicy oraz klas edukcji wczesnoszkolnej, a także dotyczące języka angielskiego, prezentacja podręczników, ćwiczeń i dodatkowych materiałów edukacyjnych. Było wiosennie, kolorowo, radośnie, czyli tak jak uwielbiał nasz patron - święty Franciszek z Asyżu;)
Wszystkim serdecznie dziękujemy za  przybycie do naszej szkoły. Zapraszamy każdego dnia;)
Pokój i dobro!
 

godło

logo bip