Zabawa na lodowisku

 Zajęcia z wychowania fizycznego to nie tylko: gimnastyka, gry zespołowe czy zajęcia w terenie. W okresie zimowym uczniowie szóstej klasy Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Legnicy bardzo często wychodzą na sztuczne lodowisko przy ulicy Sejmowej. W czasie zajęć uczą  się i doskonalą  jazdę na łyżwach. Wyjście na lodowisko to nie tylko zajęcia ale również świetna zabawa. Pozdrawiamy i zapraszamy do ślizgania:)

Sukces w konkursie "Chcieliśmy wionej Polski"

Antoni Adamowicz zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Chcieliśmy wolnej Polski". Bardzo się cieszymy i gratulujemy Antoniemu, jego Rodzicom i nauczycielowi!

Boże Narodzenie 2019

Spotkanie wigilijne

19 i 20 grudnia uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej spędzili czas w szkole w świątecznej atmosferze. W klasach zostały zorganizowane spotkania świąteczne. Były kolędy, ciasto, owoce i inne potrawy związane z czasem Bożego Narodzenia. Uczniowie, ich rodzice i wychowawcy mieli okazję złożyć sobie życzenia, podzielić się opłatkiem i porozmawiać przy wspólnym stole.

Spotkanie opłatkowe nauczycieli i pracowników oświaty

Tradycyjnie w przededniu Świąt Bożego Narodzenia odbyło się spotkanie opłatkowe  nauczycieli i pracowników oświaty. W spotkaniu wziął udział ks. biskup Marek Mendyk.

godło

logo bip