Egzaminy poprawkowe

Egzaminy poprawkowe odbędą się w następujących terminach:

        matematyka – 29.08.2019r. o godz. 9.00

        język polski – 30.08.2019r. o godz. 11.00

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 18 czerwca 2019r. o godzinie 16.00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów Gimnazjum i Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka. Rozpoczęliśmy Mszą św. sprawowaną przez o. R. Kiełtykę, Sekretarza Prowincji, który wygłosił także do wszystkich zgromadzonych Słowo Boże. Po sprawowanej Eucharystii nastąpiło uroczyste rozdanie świadectw i nagród dla wyróżnionych absolwentów. Następnie wszyscy zaproszeni goście wraz z uczniami udali się na program artystyczny przygotowany przez młodzież. Wzruszeniom nie było końca. 

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w realizacji planów edukacyjnych oraz udanych wakacji. Wiemy, że z wieloma na pewno jeszcze się spotkamy.

Do zobaczenia we wrześniu!

Pomóżmy Michałowi

Nasz tegoroczny maturzysta Michał Cirko doznał poważnej kontuzji kolana. W trakcie ligowego  meczu zerwał wiązadła krzyżowe w prawym kolanie. Kontuzja jest bardzo poważna. Michał chcąc dalej grać w piłkę nożną musi przejść opercję rekontruckji uszkodzonych wiązadeł. Operacja i rehabilitacja kosztuje bardzo dużo pieniędzy (13000 zł). Pomóżmy Michałowi zebrać potrzebą kwotę. Przyjaciele Michała organizują zbiórkę pieniedzy na zrzutka.pl.  Liczy się każda złotówka.

Szczegóły zbiórki dla Michała

 

Zebranie rodziców kandydatów do klasy I SP

Dyrekcja i nauczyciele Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu zapraszają na spotkanie organizacyjne rodziców kandydatów do klasy I.

Zebranie odbędzie się 19 czerwca 2019 roku w sali nr 4 o godz. 16.30 (na pierwszym piętrze).

Prosimy o dostarczanie zaświadczeń o gotowości szkolnej oraz dwóch zdjęć legitymacyjnych.

Rodzinny Dzień Otwarty

 
Dyrekcja, uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. św. Franciszka z Asyżu z radością dziękują za Rodzinny Dzień Otwarty, który odbył się 1 czerwca 2019 roku. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty i umiejętności artystyczne pielęgnowane w szkole i poza nią, a nauczyciele zapraszali przybyłych gości do  kącików wartości. W kąciku językowym dzieci miały okazję zagrać w językowe gry edukacyjne na ekranie interaktywnym oraz w kalambury. W kąciku przyrodniczym wykonywały pod okiem specjalistów doświadczenia chemiczne oraz prace plastyczne z naturalnych elementów.Ogromnym zainteresowaniem cieszył się kącik artystyczny, w którym dzieci własnoręcznie wykonywały ozdobne słoiczki i świeczki. W kąciku  sportowym  dzieci brały udział w  torach przeszkód, grach zespołowych oraz robieniu baniek mydlanych. Każdy mógł również skorzystać ze słodkiej kawiarenki. ;)   
 

godło

logo bip