Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Uczniowie klasy pierwszej szkoły podstawowej złożyli uroczyste ślubowanie. Zostali również pasowani na Rycerzy Niepokalanej. Po ślubowaniu odbyło się spotkanie w gronie najbliższych.

Wystawa o dawnych polskich ziemiach na wschodzie

 Wystawa „Zapomniane dziedzictwo dawnych ziem polskich na Wschodzie”, przywieziona z Krakowa przez Fundację „Brat Słońce”.

Patriotyczna lekcja

Uczniowie najmłodszych klasy szkoły podstawowej uczestniczyli w lekcji wychowania patriotycznego.

Wizyta w Ośrodku "Samarytanin"

20.11.2018 byliśmy z wizytą w Ośrodku Edukacyjno-Opiekuńczym "Samarytanin" Caritas Diecezji Legnickiej. Wspólnie z pensjonariuszami śpiewaliśmy pieśni patriotyczne.

Wyjazd do Paryża

15-16 listopada 2018 roku!  2 paryskie intensywne dni! Paryż powitał nas lekką mgłą, co spowodowało, że Wieża Eiffle'a  wydawała się jeszcze bardziej romantyczna i nieosiągalna...Zwiedziliśmy wszystkie "wielkie gwiazdy" Paryża: katedrę Notre-Dame, Louvre, Muzeum Impresjonistów, białą, pięknie oświetloną bazylikę Sacré Coeur, Panteon, Łuk Triumfalny, Dzielnicę Łacińską ze słynną Sorboną. Byliśmy na cmentarzu Père Lachaise u Szopena i Edidh Piaff. Wypiliśmy kawę na Polach Elizejskich, płynęliśmy statkiem po Sekwanie i zdobyliśmy Wieżę Eiffle’a! Ileż wspomnień!

godło

logo bip